Esame broliai (jau kokius 25 metus)

Senas odinis diržas, popieriaus peilis ir nuo rašomojo stalo nustumti namų darbai – neoficiali Rokenbau pradžia. Drąsos kurti savo rankomis įgijome leisdami vasaras kaime ir remontuodami vasarnamį pajūryje – tėvai bei seneliai leido eksperimentuoti.

Viskas vyko iš didelio didelio noro. Varomoji jėga buvo nuostaba, kad tai ką darom – reikalinga ir kitiems. Nesimatė kito kelio, kaip ignoruoti reiškiančius negatyvią nuomonę ir visiškai hiperbolizuoti atvejus kai susilaukdavome palaikymo.

Vėliau išryškėjo ir sausas faktas – spontaniškus norus verčiau trumpam pasidėti, kad prisirptų – kitaip pasimesi kasdien vis naujoje pradžioje. Tik ėmesi įgyvendinti didelius projektus supratome, kad sukauptas solidus žinių bagažas, tad jau galime nuveikti daugiau. Taip išryškėjo naujas tikslas – kurti tai kas prideda kokybės gyvenimui – ar dėl patogaus naudojimo, ar dėl estetinio pasigėrėjimo, o geriausiai abiejų.

Dabar sankcionuota kūryba ir gamyba kasdien užsiimame dirbtuvėse Kaune, kurios nuosekliai pasipildo reikiama įranga tikslams įgyvendinti.