graviravimo galimybė

Močiutės siuvimo mašina „Singer“ akimirkai užfiksuoti priglaudė graviruotos odos pavyzdžius. 

Pagrindinė personalizavimo idėja grįsta būtinybe suasmeninti daiktą ir apriboti perdėtą jų rotaciją. Geriau mažiau,  bet siejančio emociniu ryšiu. 

Atrinkome tris šriftus, skirtus žinutei perteikti. Visus elektroninėje parduotuvėje esančius kūrinius galime graviruoti. Tai atliekama tikslaus lazerio spinduliu.

Pirmuosius graviravimo bandymus atlikome dar 2012. Toliau kaupiama patirtis padeda įsigilinti į niuansus padedančius išgauti geriausią rezultatą. Čia svarbu ne tik graviravimo įrangos nustatymai, bet ir pirminis odos paruošimas priimti koncentruotą kaitrą, bei tolimesni žingsniai, kad tekstas būtų kaip įmanoma labiau užkonservuotas.

Visgi neturime minties priešintis pagrindinei odos savybei – keistis. Tad linkime, kad graviruota žinutė įsitrintų į atmintį. 

Ruda graviruota oda pasižymi stipresniu kontrastu, nes išdegintas paviršius patamsėja. Juodos atveju – vaizdas matomas dėl atsiradusio reljefo, nes išdeginti simboliai lieka tamsūs.

Pastebėjome, kad graviravimo vidinėje pusėje, pasirinkimas grįstas noru perteikti asmenine žinutę ir dažniausiai tampa dovana savam asmeniui.  Dažniausiai tai nutinka su odinėmis apyrankėmis.